איך ללבוש חצאית מעטפת? שתי חלופות לחצאית אחת

ינואר 3, 2021
נעליים ליצירת סגנון אישי

חצאית מעטפת מושלמת לבוקר ולערב

אנחנו עדיין בעיצומה של תקופה של חוסר ודאות. סגר רודף סגר, נגיף הקורונה מאיים ומשבש את השגרה שהייתה. נכון, עברנו למפגשים מסוג אחר, הרבה שעות 'זום', הן לפגישות עסקיות, הן ללימודים.

אז, האם המלתחה שלנו משתנה בהתאם?

בהחלט, אני מוצאת שאני לא לובשת את אותם הפריטים שהייתי לובשת בחורף 'רגיל'. אני לא יוצאת כמו בשגרה הרגילה, לא למפגשים עסקיים, ללקוחות לחנויות.

אני מתלבשת ומלמדת בזום, נפגשת בקבוצת נטוורקינג עסקי בזום… וכן, הזום דורש התייחסות מעט אחרת ללבוש. הדגש הוא על החלק העליון, אותו יש לגוון – מי ששולט כרגע הם העליוניות והג'קטים.

אל תוותרו עדיין על חצאיות

אז מה יהיה על החצאיות האהובות שלי? הסטיילינג האהוב עלי הוא שילוב של חלק עליון בסיסי עם חצאית מעניינת ואף דרמטית. זו הופעה שפחות 'עוברת' בזום.. לצערי. גם את הנעליים לא רואים.

ובכל זאת, אני ממשיכה ללבוש פריטים שאני אוהבת, מוצאת את הזמן והמקום לכך: מפגש משפחתי, אירוע בוטיק מצומצם, פגישה עסקית פנים מול פנים, פגישה עם לקוחה.

אז בין אם אתן יוצאות למקום עבודה מדי יום (יש הרבה כאלה, מסתבר) ובין אם העבודה שלכן נעשית מהבית – קחו רגע לחשוב על המותג 'דנה סידי' 'dana sidi'. אני מצאתי באתר של המעצבת מספר סיבות לחייך ורכשתי פריטים אהובים, בהם חצאית המעטפת מבד דמוי העור בתמונות. היא נמצאת בכמה גוונים יפים יפים, משמשת נהדר בשילוב עם חלק עליון בסיסי (גולף שחור/לבן), או עם חולצה מכופתרת. אני שילבתי חולצת ג'ינס, ואני מודה שזו תפנית מעניינת ושונה ביותר, גם עבורי.

'דמוי עור' – טרנד?

כחלק מהתפתחות המוסרית האנושית – הנטייה לשמירה על הסביבה ועל החי, יש העדפה גורפת לפריטים מבד דמוי עור. מבחינתי לא מדובר בחידוש, נחשפתי כבר מספר עונות לפריטים מבד דמוי עור, והם בהחלט מתקבלים באהבה גדולה.

החצאית הזו מספקת את הסחורה, היא מספקת מראה מחוספס, מתוחכם ומלא שיק לימים הקרים. לאחרונה הזמנתי מהאתר בגד גוף יפהפה, ואני מצפה לשתף אותו אתכן במהרה.

אז מי עדיין לא ויתרה על חצאיות החורף הזה?

כתבו לי שאדע שאני לא לבד,
ואם רוצות שאייעץ לכן במלתחה הפרטית שלכן אני כאן
אורית ארגמן פדידא, 052-8853386
סטיילינג אישי, ארגון מלתחה וליווי בקניות, סדנאות סטיילינג

חצאית מעטפת בשתי מערכות לבוש
חצאית dana sidi, צילום: בר אהרון
חצאית מעטפת דנה סידי
חצאית מעטפת 'דנה סידי', צילום: בר אהרון
סטיילינג לחצאית מעטפת
צילום: בר אהרון
חצאית מעטפת וחולצת ג'ינס
צילום: בר אהרון
סטיילינג אישי
חצאית מעטפת עם חולצת ג'ינס, צילום: בר אהרון
סטיילינג לצילומי אופנה
צילום: בר אהרון
בלוג אופנה
צילום: בר אהרון

פוסטים שלא כדאי לפספס

Leave a Comment