שמלה טרנדית, שרוולים דרמטיים

יולי 29, 2020

בימים בהם נגיף 'קורונה' מנהל אותנו, אנחנו בתחושה של חוסר ודאות בכל תחומי החיים. עם כל הקשיים שמסביב, אנחנו עדיין רוצות להרגיש במיטבנו, להנות מעצמנו, להתלבש. אני רואה כמה אני מחפשת נחמה והשראה בקריאת מגזינים ובלוגים של אופנה, מחפשת יופי ואסתטיקה, ולכן מנסה להמשיך ליצור, לכתוב, לצלם. אני מודה, הרכישות אינן גדולות וההעדפה היא לאיכות וכן למחירים שפויים.

בחרתי לכתוב על אופנה במחירי סופעונה. בדרך כלל אמליץ לקנות בהנחות של סופעונה פריטים קלסיים, כאלה שישרתו אותי לכמה עונות וישתלבו היטב במלתחה. הפעם, מצאתי שאני נמשכת לשמלה השחורה עם השרוולים הדרמטיים, בעלת הנפח והעצמה. השמלה הטרנדית עונה על צורך של גיוון במלתחה שלי, מהווה פריט בלתי נשכח לבוקר או לערב.

את טרנד השרוולים הנפוחים והדרמטיים אהבתי עוד משנות השמונים, לכן השמלה כבשה את ליבי מהרגע הראשון. רכשתי אותה מהאתר של המותג ZARA, בתחילת הסייל האחרון. כשאנחנו רוכשות פריט טרנדי חשוב שנתאים אותו לאישיות ולמבנה הגוף שלנו. במקרה הזה, השרוולים מוסיפים נפח לחלק הגוף העליון ולכן יחמיאו במיוחד לגוף בעל חלק עליון צר יחסית לחלק התחתון.

ממליצה לכן בחום לשוטט באתרים השונים (או בין החנויות), ולמצוא לכן פריטים שווים בסופעונה.

וכמובן, אשמח לקרוא האם אהבתן את השמלה? מתחברות לטרנד?

ודבר נוסף, אני ממש אשמח לייעץ לכן בכל שאלה, אז מוזמנות לפנות אלי (וכמובן להזמין אותי אליכן לארון או לסיבוב קניות, או לסדנת סטיילינג חווייתית).

תהנו להתלבש, גם בימים האלה.

שמלה שחורה עם שרוולים דרמטיים, ZARA, צילום: בר אהרון
שמלה שחורה וטרנדית, ZARA, צילום: בר אהרון
שרוולים תפוחים, שמלה שחורה ZARA, צילום: בר אהרון
שמלה שחורה טרנדית, ZARA, צילום: בר אהרון
שמלה שחורה דרמטית, ZARA, צילום: בר אהרון

פוסטים שלא כדאי לפספס

Leave a Comment