נעליים – הפריט שיכול להרים או להוריד את ההופעה שלך

פברואר 5, 2022
סניקרס למראה שיק קליל

למה כדאי לך לבחון טוב טוב את הנעליים שלך?

אורית, מה עם הסוליות של הנעליים? אולי צריך כבר לחדש?" כך אני זוכרת את אמא שלי מילדות ועד היום, מעירה בעת הצורך – ואני כילדה וכבוגרת מפנימה שמראה הנעליים הוא קריטי לבניית הדימוי הייצוגי שלי.

אני אומנם לא מחזיקה במאות זוגות נעליים, אבל בהחלט מעריכה אסתטיקה ויופי של נעל קסומה. אני אוהבת לשלב בין קלאסי לטרנדי, ובעד נעליים איכותיות, יפות ונוחות ולא כאלה שניתן לנעול רק בישיבה.

נכון, במהלך השנתיים האחרונות מי שמצאה עצמה מתנהלת מול מסך ה'זום' במרבית הזמן כנראה לא נדרשה לצחצח אותן ולכן הן מעט נזנחו לפינה, אבל אין מה לומר, הנעליים הן הפריט שיכול להרים את ההופעה, ובמידה רבה גם להוריד אותה.

הנעליים – הפריט החשוב ביותר שסוגר את ההופעה הכללית שלך, הן כרטיס ביקור לטעם אסתטי, לסמל סטטוס, להיותך מבינה עניין. לכן, יש לתת חשיבות עליונה לכך שהנעליים יראו חדשות, ללא כל פגם או שפשוף, ויתאימו לסגנון הכללי שאת רוצה לשדר.

נעליים הן גם הפריט ה'ממכר ביותר' עבור מרבית הנשים. הן מקבלות אותנו בכל מצב גופני, צעירות או בוגרות, ויש מהן כל כך הרבה מבחר. משמח ביותר מבחינתי שבעשור האחרון הפכו הנעליים השטוחות והסניקרס לחלק מהמגרש הנשי הייצוגי והשיקי.

בין אם טרנדי או קלאסי, מעוגל או מחודד, על עקבים או שטוח – מזמינה אותך לבחון את ארון/מדף/מגירת הנעליים שלך עוד היום, ולברר אילו מהזוגות נשארים לעונה הנוכחית ואילו מתפנים, לטובת הזוג הנחשק הבא.

אם את רוצה שאעזור לך לבחון את הנעליים שלך, מוזמנת לפנות אלי,

אורית

יועצת תדמית וסטיילינג

052-8853386

CAPE CODE,

CAPE TOUR

סדנאות והרצאות על אופנה, תדמית ומיתוג אישי

נעליים לדיוק ההופעה
נעליים ליצירת הופעה ייחודית, צילום: בר אהרון
סניקרס למראה שיקי וקליל, צילום: משה פילברג

מגפיים ליצירת מראה שלם ומוקפד, צילום: בר אהרון
סניקרס ליצירת מראה שיקי לא מתאמץ
סניקרס עם חצאית – למראה מוקפד אך לא מתאמץ, צילום: בר אהרון

פוסטים שלא כדאי לפספס

Leave a Comment