בדגש על הכתפיים

נובמבר 6, 2019
שמלת ג'ינס: zara, צילומים: בר אהרון

טרנד הכתפיים התפוחות, בעלות הנפח, נכנס לחיינו בעונה הקודמת, וכמו שקורה בדרך כלל צבר תאוצה והמשיך אל תוך הקיץ והסתיו הנוכחי.

יש הטוענים שבעקבות השלכות תנועת הנשים me too# ועמה הרוח הגבית למאבק לשוויון מגדרי, הטרנד הכה פופולרי משנות השמונים שמלכתחילה סימן העצמה נשית בחיזוק נוכחות הכתפיים, חזר.

למי מתאים הטרנד?

ברוח עולם הסטיילינג, המכוון ליצירת הרמוניה במראה הכללי של הגוף על ידי השוואת רוחבם של החלק העליון והחלק התחתון, הדגשת הכתפיים תחמיא במיוחד למי שרוצה להוסיף נפח לחלק העליון של גופה. מכאן, מי שמבנה גופה אגסי (הכתפיים צרות יותר מרוחב האגן), תהנה מתוספת מחמיאה בחיזוק הכתפיים, בין אם בחולצה או בשמלה. כך גם למי מאיתנו שמבנה גופה ללא קימורים, או בעלת מבנה שעון החול. ומי שמרגישה שחלק גופה העליון רחב ביחס לאגן, יכולה להנות מטרנדים אחרים, וכן ממחשופים יותר נדיבים באזור החזה.

איך תלבשי פריטים מדגישי כתפיים?

אני ממליצה לחבר בין חולצה עם כתפיים מודגשות לג'ינס או מכנסיים פשוטים, ליצירת שילוב מעניין בין נשי ודרמטי לגברי ומחוספס. כמובן, אפשר לבחור בשמלות עם כתפיים מודגשות, ושימו לב כמה יפה מראה השרוולים התפוחים והארוכים עם רגליים חשופות. גם כאן השילוב בין ארוך וסגור לבין קצר וחשוף מייצר עניין ותחכום למראה.

ומה אני חושבת?

בכל עונה אני בוחנת את הטרנדים הנכנסים ובוררת מתוכם את אלו שאני מתחברת אליהם וכמובן מחמיאים למבנה גופי. כפי שאתן מבינות, אני מאוד מאוד אוהבת את כל מה שמדגיש כתפיים ונותן לי נוכחות של החלק העליון של הגוף. בשמלה שבתמונות אהבתי במיוחד את השילוב של הדגשת הכתפיים עם בד הג'ינס, וכמובן את היכולת לשלב אותה עם מגפונים, ועם סניקרס.

ומי שעדיין נמשכת לפריטים יותר קלסיים, מזמינה אתכן להציץ בפוסט שכתבתי על פריטים נצחיים, כאלה שתמיד יהיו מותאמים לרוח התקופה ולאשיות שלנו.

גם כאשר האוויר יתקרר מעט, נוכל להנות מסריגים עם שרוולים תפוחים מתחת למעיל מחמם, ולהפתיע כשאנחנו פושטות שכבות. תוכלו לקרוא על עליוניות משלימות להופעה סתווית/חורפית, ואיך להתאימן למערכת הלבוש.

שילוב של תיק קטן בהצלבה לחיתוך מחמיא של הגוף, צילום: בר אהרון
שמלת ג'ינס של זארה עם כתפיים תפוחות, צילום: בר אהרון
אפשר לשלב עם סניקרס או מגפונים, צילום: בר אהרון
שמלת ג'ינס עם כתפיים תפוחות , צילום: בר אהרון
אביזרים משלימים כתוספת מחמיאה וליצירת עניין וייחודיות, צילום: בר אהרון

אני מזמינה אתכן לכתוב לי מה אתן הייתן רוצות לקרוא כאן בבלוג שלי, ומזמינה אתכן להתייעץ איתי בכל שאלת סטיילינג שמטרידה אתכן או מלהיבה אתכן.

בנוסף, מזמינה אתכן לפנות אלי ולשמוע פרטים על יעוץ הסטיילינג שלי, הכולל מפגש בארון, ויציאה לקניות, וכן על הרצאות מעשירות על אופנה, סגנון אישי וקנייה מדויקת.

מחכה לכן, 052-8853386

תהנו להתלבש,

אורית

המלצות לפריטים תפוחי הכתפיים שאני חולמת עליהם:

Black Puff Sleeve Top
מתוך האתר של pixiemarket, חולצה מושלמת לרכישה לחצו
תמונה 1 של שמלת חולצה באורך מידי מZARA
מתוך האתר של zara, שמלה מושלמת, לרכישה לחצו

פוסטים שלא כדאי לפספס

Leave a Comment