חצאית ירוקה אחת לבוקר ולערב

מרץ 13, 2019
חצאית ירוקה לבוקר ולערב
האם אתן מוצאות לפריטי הלבוש שלכן כמה שימושים? או שאתן בוחרות באותם השילובים בכל פעם מחדש?
אני אוהבת את המלתחה שלי יעילה, רב שימושית, וגם מפתיעה.
כבר כתבתי על לבוש ליום וללילה, כי אני באמת חושבת שהרבה פריטים יכולים לשמש למגוון פעילויות בהקשרים שונים. מה שמשתנה בהופעה הכללית בכל מערכת לבוש שניצור אלו האביזרים המשלימים: הנעליים, התיק והחלק הסוגר את ההופעה- העליונית.
את הפוסט הזה צילמנו במסעדת 'כרמים' בבאר שבע, מסעדה אהובה ומומלצת ביותר, הן בשל האווירה הן בשל הטעמים, ומי שמכירה אותי יודעת שאני בררנית לגבי מסעדות.
בחרתי בחצאית התחרה הירוקה שרכשתי בזארה בסוף העונה הנוכחית. כפי שכבר הספקתן ללמוד עלי, אחד הפריטים המועדפים עלי הוא חצאית בעלת נוכחות.
לחלק העליון בחרתי בחולצת גולף שחורה  ללא שרוולים, פריט בסיס שמתאים לכל מערכת לבוש, עם מכנסיים או עם חצאית, ומתחת לכל עליונית.
למראה בוקר, יומיומי אך מוקפד- בחרתי להוסיף על הגולף השחור והחצאית, ג׳קט בומבר (ג׳קט הטייסים שעבר אזרוח והפך לטרנד מוביל כבר כמה עונות). אני אוהבת את הספורטיביות שהוא משדר לעומת הרצינות של החצאית. בכלל, אני בעד לשחק עם שילוב בין פריטים בסגנונות שונים, ליצירת מראה מעניין וייחודי לכן. נעלי סניקרס הן שילוב מצוין לחצאית במראה יומיומי, וכמובן נוח במיוחד, ואני אשמח שימשיכו איתנו עוד עונות רבות.

חצאית ירוקה זארה
למראה ערב, מעט יותר רציני, שילבתי סנדלים שחורים על עקב גבוה- לתוספת של גובה ונוכחות. מעל ג׳קט עור, שהוא פריט חובה בארון לכל מערכת לבוש (בגרסה של עור או דמוי עור). הג'קט מאזן את מראה ה׳ליידי׳ ומוסיף מעט עניין וחספוס.
כוס היין היא להמחשה בלבד, אני ממש נוראית עם אלכוהול.
חצאית ירוקה זארה
חצאית לבוקר ולערב
חצאית ירוקה זארה
חצאית, גולף שחור: zara, צילומים: בר אהרון
ועכשיו אתן, תבחרו בחצאית מחמיאה, ושלבו פעם אחת פריטים למראה יומיומי קליל ומוקפד, ופעם נוספת למראה ערב. הולך?
אשמח  לקרוא אתכן בתגובות, ולשמוע על הפריטים השימושיים שלכן,
תהנו להתלבש!

פוסטים שלא כדאי לפספס

Leave a Comment