חצאית ג'ינס לבנה לקיץ

יולי 10, 2019

האהבה שלי לחצאיות התחילה בשנות העשרים של חיי. עד אז לא השכלתי להבין כמה חצאית היא פריט נשי, מחמיא ובעל ייחוד ונוכחות. אני מוצאת עצמי בחנויות בגדים, פעם אחר פעם, נמשכת לקולבי החצאיות.

את חצאית הג'ינס הלבנה רכשתי בנסיעה האחרונה (עם האיש שלי) לרומא, בזארה. נכון, אני בדרך כלל ממליצה לרכוש בגדים בבוטיקים מקומיים (ולא ברשתות ההמוניות והמסחריות), שהרי בכך נוכל למצוא מעט בידול, איכות וייחוד. אבל הפעם לא עמדתי בפניה – הגזרה, הקלילות וכן, גם המחיר. ושימו לב לכיסים!!

איזה אביזרים משלימים להוסיף? בחצאית הנוכחית משולבת חגורה עבה, אשר מהווה תוספת מחמיאה ובעלת ייחוד. גזרה כזו תחמיא לכמה מבני גוף (ללא קשר למידה): שעון חול, משולש, מלבני. היא מצוינת על מנת להדגיש מותן, וכן ליצור מותן. בשל היותה מאובזרת בחגורה, הוספתי לה תיק קליל ויומיומי, ונעליים שטוחות (גם נעלי סניקרס ישתלבו כאן מצוין).

כל האביזרים שהוספתי למערכת הלבוש בתמונות נרכשו בעונות הקודמות. חשוב לי לציין בכל פעם מחדש שאני מנצלת את הפריטים בארון שלי ולא ממהרת לרכוש. ההנחה הבסיסית שלי היא שפריטים שרכשתי בצורה מדויקת, לאחר מחשבה ולא 'על הדרך' (או בגלל הנחות/מבצעים), הם בדרך כלל פריטים שילוו אותי מספר עונות.

ועוד מילה לגבי בניית מערכת לבוש – נסו ליצור איזון, כלומר לשלב פריט בולט/דומיננטי (בגזרה או צבעוניות) עם פריט בסיסי, רגוע. חלק נכבד מהמלחתה שלי כולל חולצות/גופיות בסיסיות, חלקות, בצבעים בסיסיים (שחור, לבן). חולצות אלו (כולל חולצות טי פשוטות אך 'מוצלחות גזרה') ילוו אתכן גם בעונות מעבר (מתחת לעליוניות), ולכן שווה להשקיע בהן ולמצוא את המחמיאות והאיכותיות.

לבן- לא רק לחג, כן זה אחד מכללי הלבוש שאני מאמינה בהם. יש בלבן את החיוניות, היופי והשיק שאני אוהבת להנות ממנו בין אם בחג ובין אם ביום חול.

ספרו לי על החצאיות שלכן, אוהבות חצאיות? מתקשות למצוא את הגזרה המושלמת עבורכן? את השילוב הנכון?

צרו עמי קשר, 052-8853386, ותהנו להתלבש!

חצאית ג'ינס לבנה ואבזור נקי
הכיסים שעושים את ההבדל
תיק קטן ומשדרג מעונות קודמות
חלק עליון פשוט וחצאית דומיננטית

חצאית ג'ינס+גופייה: זארה, צילום: בר אהרון

פוסטים שלא כדאי לפספס

Leave a Comment