חופש בשמלת פסים

יולי 28, 2015
DSC_4082 (2)
DSC_3974
DSC_3983
 DSC_4245
 שמלה: Mango | נעליים: ורוד Nine West| תיק: שחור Balenciaga
נעליים: צבע גוף Keneth Cole | תיק: הצלבה פרנזים Mango
כובע קש: J. Crew | צילומים: אבי פדידא

לאחרונה חזרנו מנופש משפחתי באילת. מדובר בבילוי משפחתי בין המועדפים עלי- להתפנק בבית מלון, לראות איך הילדים משתכשכים בבריכה (ולהתפלל שלא ידבקו באיזה וירוס), וכמובן לטייל עד לקצה הטיילת לביקור ב”טופ שופ” (רק חבל שהחנות עברה לקניון הקרח החדש).

בעודי מטיילת בחום הגדול, אני חובשת את כובע הקש שלי – האביזר המושלם לימות החום, ולחופשה קיצית. הכובע הוא אביזר חיוני ביותר לשמירה על עור הפנים מפני השמש, כמו גם לתוספת עניין, אמירה אישית וקורטוב של שיק.

בין ריף הדולפינים למזנון בבריכה אפילו מצאתי זמן להצטלם לתמונות שעולות בבלוג הנוכחי, ולגרור את בעלי המקסים לצלם אותן (כן, סינג’רתי את הסבתא והדודה…).

בחום הגדול אני לא מוותרת על משקפי שמש וכמובן משתדלת מאוד לחבוש כובע, וככל שאני מתבגרת אני מעריכה יותר את החשיבות של שמירה על עור הפנים. אני דואגת לספק לעור הפנים הגנה מהשמש על ידי מריחת קרם לחות עם מקדם הגנה מדי בוקר, ומעל מורחת מייק אפ שאף הוא תורם לשכבת הגנה וחציצה בין העור לאוויר החיצוני.

בנוסף, לכבוד אווירת הנופש הקיצית והצילומים לבלוג, ‘עליתי’ על שמלה מפוספסת אחת של “מנגו”, ושיניתי פעמיים את הנעליים והתיק ליצירת שתי מערכות לבוש.

שתי ההופעות יומיומיות וקלילות, ומתאימות בין היתר לשיטוט ברחוב ביום קיצי, ליום עבודה, או לבילוי של בוקר/קפה עם חברה.

הטיפ שלי אליכן: לא “להינעל” על אותם פריטים ליצירת אותה מערכת לבוש (בכל פעם את אותה השמלה עם אותו זוג נעליים ואותו התיק). אפשר וכדאי לשנות את האביזרים המשלימים, ובכך ליצור גיוון, עניין ואמירה שונה.

אני מודה שלעיתים אני עצמי נוטה לשחזר מערכות לבוש שאני אוהבת. אתן יודעות, כשאנחנו מתלבשות ואוהבות את המראה ואת ההתאמה בין הפריטים, אנחנו נוטות למחזר, פשוט לפעול על אוטומט מבלי לחשוב על התאמות אחרות… וחבל. לפעמים צריך לפתוח את הראש ופשוט להתנסות בשלל האביזרים שיש לנו בארון. מלבד הצירופים החדשים והמפתיעים, פעולת הנבירה בארון האישי יכולה גם לחסוך את הצורך לרכוש עוד פריטים בעתיד.

אז צאו לדרך, חבשו כובע וכנסו לחיפוש בארון. ותאהבו להתלבש!

פוסטים שלא כדאי לפספס

1 Comment

טלי יחיה אוגוסט 17, 2015 at 2:06 pm

פסים, פסים, פסים..
את כל כך צודקת זה מסוג ההדפסים
שאצלי הם פשוט יצאו מהרפרטואר לאחר גיל מסויים,
אבל, כן, הפוסט הזה ממש מחזיר לי את החשק לפסים.

Reply

Leave a Comment