חולצה טרנדית, צווארון דרמטי

מרץ 25, 2021
צווארון דרמטי

מתי כדאי לקנות פריט טרנדי?

טרנד צווארוני תחרה דרמטיים – החל כבר בחורף של השנה שעברה. אז נראו צווארוני התחרה הבובתיים בתצוגות של בתי האופנה הגדולים, והפאשניסטות מלאו בהם את חשבונות האינסטגראם מלאי השיק שלהן. הצווארונים שולבו בחולצות הטרנדיות במראה השכבות – עם ג'קט או סריג מעל. הטרנד הדרמטי המשיך איתנו אל תוך הקיץ ובשילוב שרוולים נפוחים נוצר מראה רומנטי ונשי.

את החולצה המכופתרת הלבנה עם צווארון התחרה הדומיננטי רכשתי ממש לפני שבוע בחנות קסטרו הקרובה לביתי. החולצה במחיר סופעונה דרמטי, הזכירה לי את הטרנד שעד כה לא נכנס אל המלתחה שלי. למה? לא ממש יודעת. הרי הסגנון הבובתי, והכתפיים הדרמטיות – אלו מוטיבים אהובים עלי.

לאמץ או לא לאמץ? זו השאלה

אז מדוע לא אימצתי עד כה את הטרנד ששטף את האינסטגראם של כל פאשניסטה ונראה בקטלוג של לכל הרשתות המסחריות? האמת היא שפשוט הייתי צריכה לחשוב אם אני רוצה לאמץ או לא. האם מחמיא למבנה הגוף שלי? האם תואם את המסרים שרוצה להעביר?

בכלל, זו ההמלצה שלי בכל פעם שאנו נתקלות בטרנד חדש – כלומר בפריט/גזרה חדישה שנראית בכל מקום ומוגדרת 'כדבר הבא' ש'כל אחת חייבת לאמץ'. אז זהו שלא, לא חייבות לאמץ.

יש לשקול מספר דברים:

  1. האם הגזרה/צבע/בד מתאים לי? מחמיא לי?
  2. האם הטרנד תואם את האישיות שלי?
  3. האם מתאים לסגנון החיים שלי, לסוג העבודה/שעות הפנאי?

החולצה המכופתרת הלבנה עם הצווארון הרומנטי המחודד והשרוולים הנפוחים, היא בעלת מפתח וי עמוק שבדרך כלל אינו מחמיא לי. אני מעדיפה ללבוש פריטים בעלי מפתח סגור, כזה המוסיף נפח לאזור החזה שלי. במקרה הזה, השרוולים התפוחים והצווארון הוסיפו את הנפח ונראו לי טוב. כמו כן, הוספתי שרשראות בחלל בית החזה, אשר הוסיפו ליצירת נפח באזור.

השילובים שיצרתי

מערכת לבוש 1: את החולצה שילבתי עם מכנסיים גבריות בצבע שחור ובגזרה גבוהה, נעלי עקב שחורות 'פיפ טו' ותיק קטן מבד ג'ינס. מערכת הלבוש יצרה שילוב בין נשי, רך ורומנטי לגברי ומחוספס – שילוב אהוב עלי במיוחד שיוצר עניין ומאפיין את הסגנון האישי שלי.

מערכת לבוש 2: את החולצה הלבנה שילבתי עם חצאית ג'ינס בהירה ועם מעט קרעים, תיק קטן הנלבש בהצלבה וסנדלים על עקב קטן. ניתן גם לשלב עם סניקרס, למראה ספורטיבי קליל.

איך תבחרי את מערכת הלבוש המתאימה לך ביותר? כאן נכנסת האישיות שלך. מה מושך אותך יותר? מה משדר את האסתטיקה האהובה עליך? מה משדר את מי שאת רוצה לחשוף לסביבה?

זה הכלל החשוב ביותר באימוץ של טרנד, מה שהולך עכשיו, מה 'באופנה'? התאמת הפריט הטרנדי צריכה להיות בהתאם לסגנון האישי שלך, המשלב בין המחמיא למאפיין אותך. כך בכל עונה אני אוהבת לבחון את שלל הטרנדים ולאמץ אל המלתחה את אלה שישדרגו וישמרו על הייחוד שבי.

החולצה הטרנדית יכולה להראות מצוין בפגישות הזום – המאפיינות את התקופה שאנו חיים בה. הצווארון הדומיננטי מעניק תחושה של רשמיות וייצוגיות משולבת עם אסתטיקה נעימה לעין. ממליצה ללבוש כשרוצות להרגיש ייצוגיות ומרשימות – במפגש נטוורקינג, למשרד, להרצאה או למפגש קפה עם חברות. כמה התגעגעתי!

'מיתוג אישי' – מה זה?

'מיתוג אישי' אני קוראת לזה, תהליך של דיוק הנראות החיצונית בהתאם למסרים שאני רוצה לשדר לסביבה. הסיפור שאני מספרת בעזרת הנראות שלי, בה כלולים הבגדים, מבטא את מי שאני: קלאסית או נועזת בבחירות? נשית או אולי מעט 'טום בוי'? ואולי בכל יום אבחר לפי ההרגשה האישית ולפי המסר שארצה לדייק?

כך או כך, הנראות שלנו צריכה להתאים לפנימיות, כך נרגיש ביטחון ונוכל לתקשר בצורה טובה יותר עם הסביבה.

מעוניינות להתייעץ איתי? להזמין אותי ליעוץ בארגון המלתחה או לסיבוב קניות?

מוזמנות ליצור קשר, אורית 052-8853386

טרנד אביבי
חולצה לבנה צווארון דרמטי
חולצה טרנדית של קסטרו
חולצה לבנה עם חצאית ג'ינס
טרנד צווארון דרמטי
חולצה: קסטרו, צילומים: בר אהרון

פוסטים שלא כדאי לפספס

2 Comments

inna מרץ 28, 2021 at 6:39 pm

מושלם! אוהבת מאוד את הסגנון הדרמטי והשרוולים הנפוחים! חייבת להכניס למלתחה שלי
תודה על הפוסט המהמם!

Reply
orit אפריל 10, 2021 at 4:08 pm

תודה יקרה, אכן יפה לך הסגנון הזה

Reply

Leave a Comment