הקיץ כבר כאן – המלצה רותחת

מאי 15, 2021
גופיית קולר הדפס מנוחש

איך נשלב גופיות בסיס במערכות הלבוש שלנו?

יש פריטים שמהווים את הבסיס למלתחה שלנו. כאלה שניתן לשלב בכמה מערכות לבוש, שמתאימים לבוקר ולערב, שחוצים עונות ועומדים תמיד במבחן העדכניות. מדובר בפריטים קלאסיים, המשתלבים נהדר עם פריט טרנדי או פריט נצחי, כאלה שיהוו בסיס למלתחה יעילה. אני אישית מחבבת אותם במיוחד.

בין הפריטים הקיציים האיכותיים שרכשתי במחירי סוף עונה אני ממליצה על שתי גופיות בגזרת קולר, האחת בהדפס מנוחש והשנייה לבנה. אני מחשיבה את שתיהן גופיות בסיס, ואוהבת לשלב את ההדפס המנוחש (ממש כמו המנומר) עם כל צבע.

את הגופיות רכשתי אונליין מהמותג הישראלי השיקי SEESTARZ, ממליצה בחום להתרשם מהאתר. הסגנון הוא אירופאי, מינימליסטי ומתוחכם. תוכלו להתרשם מפריטי בסיס משובחים, פריטים ייחודיים וגם קלאסיים, ובעיקר מפריטים שניתן לשלב היטב במלתחה במשך מספר עונות.

טופ מנוחש SEESTARZ, צילום: בר אהרון
טופ מנוחש SEESTARZ, צילום: בר אהרון

מדוע כדאי לשלב פריט בסיסי – גופייה/טופ נקי במלתחה?

בגד תחתון – הפרטי הבסיסי משתלב נהדר מתחת לג'קט/עליונית מכל סוג. אני ממליצה על שילוב של פריט עליון (וסט, ג'קט קליל) לכל לקוחה וחברה, כך מערכת הלבוש נראית הרבה יותר שלמה וכמובן מתוחכמת. בהוספת פריט עליון נשיג את אלמנט ה'שיק' הנכסף.

תמיד מעודכן – הפריט הבסיסי אינו טרנדי/ נכון לתקופה מסוימת. הוא ישתלב במערכות הלבוש העתידיות במשך שנים.

שילוב מגוון – מתאים למערכת לבוש יומיומית וגם כזו לערב, תלוי באביזרים המשלימים. בתמונות בפוסט הזה, שילבתי ליצירת מערכת לבוש יומיומית – עם ג'ינס מתרחב, סניקרס, ותיק בצבע מוקה בהצלבה. למערכת לבוש מעט יותר 'לבושה' למטרות מקצועיות או לבילוי לילי – שילבתי עם חצאית עפרון בגזרה גבוהה, סנדלים על עקב קטן ותיק קשיח.

גופיית בסיס וג'ינס
במערכת לבוש ליום, צילום: בר אהרון
במערכת לבוש ליציאה/ערב, צילום: בר אהרון

המלצה חמה לי אליכן – נסו לחשוב על איזון בבניית מערכת לבוש – כלומר לשלב פריט בסיסי עם חלק תחתון דומיננטי (בגזרה או צבעוניות). חלק נכבד מהמלחתה שלי כולל חולצות/גופיות בסיסיות, חלקות, בצבעים בסיסיים (שחור/לבן/קרם/מנומר/מנוחש). טופ בסיסי משתלב נהדר עם מכנסיים או חצאיות בגזרה דרמטית, הדפסים בולטים וכן תוספת נפח.

טופ מנוחש SEESTARZ, צילום: בר אהרון
צילום: בר אהרון

מוזמנות להיכנס לקישור להמלצה שלי על חולצת בסיס מושלמת של SEESTARZ.

אשמח לקרא אתכן, כתבו אם תרצו המלצות לרכישה, יעוץ בשילוב פריטים, התאמת גזרה למבנה גוף.
ותאהבו להתלבש,

אורית,
יעוץ תדמית וסטיילינג – ארגון מלתחה, ליווי בקניות, סדנאות והרצאות.

פוסטים שלא כדאי לפספס

Leave a Comment