בגדים יפים, לאירוע משמח ולנשמה

יוני 14, 2020
שמלה לאירוע

בגדים לאירוע, בגדים למסיבה, בגדים לערב מיוחד… כולנו רוצות (ורוצים) להיראות במיטבנו בערבים כאלה שאנחנו מרגישות שהם מיוחדים: בחתונה של חברים או בני משפחה, בבר המצווה של הילד או…בכנס המחזור.

אצלנו, לאחר 25 שנים… מתארגנת פגישת מחזור, ואם ה'קורונה' לא תשבש לנו, ניפגש בספטמבר, חברי מחזור נ"ד מתיכון חדרה – הזכור לטוב. כן אני חדרתית. חדרתית גאה!

לפני שאגיע לספטמבר, יש כמה שמחות בדרך שאני ממש מקווה לרקוד בהן, ובכלל זו כבר הוכרזה כ'עונת הארועים' רק מחכים שגני הארועים יפתחו והארועים יתרחשו כסדרם, ללא הפרעות. מגיע לנו להתלבש, לשמוח ולשמח.

ואם כבר קראתן אותי בעבר, אתן יודעות עד כמה עזה חיבתי לשמלות, חצאיות, ובכלל בגדים שמרגשים אותי. מוזמנות להתרשם מפוסטים קודמים, בהם כתבתי על מעצבים מקומיים, שמלה שחורה לאירוע וחצאיות דרמטיות.

איך לבחור בגד מתאים לאירוע משמח? פונה כאן לקהל הנשי (למרות שזה תקף גם לגברים שלנו)

קודם כל, בחרי בגד מתוך אינטואיציה פנימית, מה יפה בעיניך? איך היית רוצה להראות? אל תפסלי מתוך מחשבה על מבנה הגוף ומה ראוי/ נכון עבורך (עדיין)

בשלב השני, תמדדי! כן אין כמו למדוד, לראות את הבגד על הגוף, להרגיש את הבד, ולהסתכל על עצמך מבעד למראה. האם מחמיא לי? האם ככה אני רוצה להראות? האם האזורים היפים בעיני מוצגים באופן מחמיא?

בשלב השלישי, צמצמי מבין חלופות – איזה בגד החמיא לי?

לאחר שבגד מחמיא: מה מעביר את המסר הנכון לאירוע הספציפי שאני הולכת אליו? כמה רשמית אני רוצה להראות, פחות רשמית, לבוש יפה אך קליל? לא מתאמץ? או דווקא ל'הפגיז' בבוש שלא רואים בכל יום…

האם אני מרגישה עצמי בבגד? בנוח? האם מרגישה בתחפושת?

כשאני הולכת לאירוע, למסיבה משמחת של חברים, או באירוע שאני המארחת (בר המצווה של בני) – לרגע אני לא רוצה להרגיש בתחפושת. זו לא המטרה בעיני. לא רוצה להיות סינדרלה לערב אחד. רוצה להיות אני, ב'הכי יפה ומרשים שלי'. לא פחות ולא יותר!

ומה לגבי מפגש מחזור? 25 שנה לאחר שלא ראיתי את מרבית האנשים???

כל ההמלצות לבחירת בגד לאירוע תקפות גם כאן, כאשר כמובן אפשר ללבוש לבן (מבלי לפחד מהכלה), ורצוי להביא את עצמינו – הסגנון הייחודי לנו, לאישיות שלנו ולהרגשה הנוחה ביותר.

בפגישה כזו עולים רגשות של נוסטלגיה, יכולות לצוץ הזדמנויות עסקיות, חידוש חברויות מהעבר. בעיקר, אני רוצה להרגיש עצמי, ב'הכי יפה ומרשים שלי', לא ככה?

אני משוטטת רבות באתרים מקוונים (וקונה קצת פחות). שמחה להמליץ על מספר מותגים ופריטים מרשימים שיוכלו לשמש בכל אירוע עתידי מיוחד. לאחר שתלחצו על התמונה, תוכלו לשוטט באתר המותג ולהתרשם מהפריטים שמרגשים אתכן. זו כל הכוונה, להתרגש!

אני ממליצה לא לפחד להזמין, למדוד ומקסימום להחזיר אם צריך, ואם אתן לא חובבות קנייה מקוונת, אפשר להתרשם מהמותג/המעצב ולהגיע לחנות או לסטודיו ולמדוד. הרבה פעמים האתרים המקוונים חושפים בפני את המותג/המעצב שארצה לבחון את הבגדים שלו מקרוב.

תהנו, ואל תשכחו לספר לי מהם הפריטים שמרגשים אתכן!

אני כאן למענה על שאלות, יעוץ סטיילינג במלתחה שלכן או עזרה בקניות ממוקדות ומחמיאות, אל תהססו להתקשר אלי: אורית 052-8853386

SABINA MUSAYEV
טופ + חצאית, מתוך האתר של סבינה מוסייב
סבינה מוסייב SABINA MUSAYEV
שמלה אדומה ודרמטית, מתוך האתר של סבינה מוסייב
_Á_Ô_ª_Ê_Ó ___¥_Á_ª_ª_Ô SABINA MUSAYEV
ואולי אוברול? מתוך האתר של סבינה מוסייב
SABINA MUSAYEV
ואולי שמלה קצרה? מתוך האתר של סבינה מוסייב

שמלת Hamra
פריטים מושלמים ב'הלנה' – התמונה מהאתר
מכנסים כחולים גזרה גבוה HIGHER
ואפשר גם מכנסיים וטופ טרנדי מחמיא, התמונה מהאתר של 'הלנה'
שמלת מידי CASSIOPIA 6444
ומה עם קצת מנצנצים? מהאתר של 'סטורי'
חולצה VERONA TOP
טופ וחצאית, אפשר עם עקבים ואפשר גם עם סניקרס, התמונה מהאתר של 'סורי'
שמלת טפטה עם כתפיות קשירה
חלומית, מתוך האתר של 'זארה'
MIDI DRESS דנים
סופר שיק, עם קשירה מחמיאה במותן, מתוך האתר של זארה
שמלה מרופדת
יצירת אומנות, מהאתר של זארה
שמלה עם פרנזים ונצנצים
פרמזים ונצנצים, מהאתר של זארה

פוסטים שלא כדאי לפספס

2 Comments

מיכל יוני 14, 2020 at 4:14 pm

אחלה פוסט אורוש ויופי של המלצות

Reply
orit יוני 14, 2020 at 6:15 pm

תודה חברתי הטובה, כיף שאהבת, מצפה מאוד לכנס שלנו

Reply

Leave a Comment