אני, קארי בראדשו והחברות ממאסטרמיינד 1

דצמבר 6, 2019
חצאית טוטו, חשה עצמי קארי ברדשו, צילום: אורטל אקרמן

קארי ברדשו, חצאית הטוטו המטריפה והחבורה של סקס והעיר ליוו את ימי התבגרותי בשנות התשעים. היה בהן משהו מהפנט וכובש. מלבד התסריט השנון, הרומנטיקה והנוף של ניו יורק, הן היו פשוט חברות טובות.

כשניתחתי את המסרים המועברים בסדרה, בימי התואר הראשון (תקשורת, כן?), ראיתי בה מצד אחד תוכנית פורצת דרך בנועזות ובמגוון דימויי הנשיות שהיא מקדמת ומקבלת בהתאם לרוח הפמיניזם, ומנגד ראיתי איך באותה תוכנית ממש משולב הנרטיב המסורתי והמקובל, המתאר את רצונה של האישה להיות שלמה בזוגיות עם הגבר לצידה.

ואני? אני אהבתי לצפות באסתטיקה, בבגדים ובאביזרים שנבחרו על ידי הסטייליסטית בקפידה. אהבתי לראות את קארי מתהלכת ברחובות ניו יורק בבגדים הייחודיים לה, לאישיות התוססת ולתלתלים, וראיתי בה אייקון אופנה אמיתי. הכל עד לנעליים – לא הבנתי אף פעם איך היא עושה את זה? כשאני חושבת על האופנה כיום, איך ברחובות האפנתיים ביותר שולטות נעלי הסניקרס, אני תוהה האם קארי הייתה מאמצת את הסגנון? כנראה שלא.

אהבה לחצאיות תמיד הייתה לי, אבל נראה שלקארי הייתה השפעה גדולה על הבחירות הנועזות יותר של החצאיות שברשותי. את חצאיות הטוטו לבשתי עוד בימי החוג לריקוד, אבל מי דמיין שנלך ככה ברחוב? דמותה של קארי לימדה את כולנו שזה הכי טריוויאלי ללכת בחצאית טוטו ורודה ונפוחה בין המכוניות, המוני האנשים וענני הפיח של ניו יורק. את חצאית הטול השחורה שרכשתי לפני הרבה שנים אני אוהבת לשלב בתלבושת יומיומית, עם פריטים בסיסיים וג'קט עור. תוכלו לצפות בתמונות ולקרוא על כך בפוסט הפריטים הנצחיים האהובים עלי.

את המפגש המסכם של נבחרת מאסטרמיינד 1, בניצוחה של אירה (קורס על שיווק באינסטגרם ועל החיים), ערכנו בביתה של רלי שינה האישה והסטייל. לאחר ארוחת בוקר ופינוקים ירדנו אל הבוטיק הקסום שבבעלותה, להתרשמות ומדידות. בין הפריטים המיוחדים שרלי אוספת בקפידה, צדה את עיני חצאית הטוטו הוורודה המטריפה. ביחד, עלינו על גג המרפסת, לבושות בבגדי הבוטיק, הצטלמנו (תודה לאורטל) והתרגשנו.

החבורה הזו של בנות מאסטרמיינד 1 הן שותפות לדרך, לחיפוש ולהגשמה. הן מעודדת אותי לעוף, להיות, להקשיב לעצמי. לחשוב לרגע שאני קארי, בביטחון והנאה.

עד עצם היום הזה אני אוהבת מפעם לפעם לצפות בפרק של הסדרה. ממש כמו ששרה ג'סיקה פרקר התבגרה מהימים בהם גילמה את הדמות של קארי, כך אני מרגישה שהתבגרתי מדמותי בשנות התשעים, מלאה בתובנות על החיים, בבשלות ובהשלמה.

מי כאן מזדהה? אשמח לקרוא אתכן בתגובות, מוזמנות לכתוב על החיבור לסדרה, לקארי ולחצאיות טוטו.. ותהנו להתלבש!

תמונה קשורה
קארי וחצאית הטוטו האייקונית, צילום: אינסטגרם sjpcollection
חצאית טוטו, צילום: אורטל אקרמן
חצאית טוטו, חשה עצמי קארי ברדשו
חצאית טוטו ילדותית נשית וג'קט ספורטיבי
חיות בסרט, אבל טוב, עם אירה האישה שהיא גם השראה

פוסטים שלא כדאי לפספס

2 Comments

דנה דצמבר 6, 2019 at 6:55 pm

מקסים אוריתה ! טהבתי את ההשראות בחייך.. ואין עליך נועזת שלי ❤

Reply
orit נובמבר 19, 2020 at 7:38 pm

תודה אהובתי!!

Reply

Leave a Comment