אם כבר בידוד – שיהיה בסטייל

אוקטובר 21, 2021
הפריטים האהובים עלי לרכישה און ליין

5 הפריטים שאני חושקת בהם עכשיו

אני במצב הזוי שאני בטוחה שרבים ורבות חוו בשנה וחצי האחרונות – בידוד בבית.

להיות חולת קורונה (נדבקתי לאחר חיסון שלישי) זה מאתגר מכמה בחינות. כמובן, לאחר שהמצב הבריאותי 'סביר' ולא דורש מעורבות של אשפוז, את מתפנה לחשוב על הסיטואציה ההזויה אליה נקלעת, שגם אם התחושה סבירה באופן יחסי, את לא את.

בין היתר, הגוף חלש, הריחוק מבני הבית מכביד בלב, ואובדן התחושה של טעם וריח לא מפסיק להדהים אותי גם לאחר כמה ימים. אני מופתעת כשאני לא מריחה את הקפה מהמכונה, או את ריח התבשילים שאבי (שיחיה ויהיה לי בריא) מכין בבית. בכל יום אני מתפללת שתחזור התחושה, שהלימון יחזור להיות חמוץ ומרק הירקות יחזור לנחם, והקפה.. אוי הקפה, שיחזור לתת לי טעם לכל בוקר. ובעיקר אני מסרבת לאבד את חוש הטעם האסתטי…

מה מתחדד בתקופה כזו? הרי כשחוש אחד נכבה, החושים האחרים מתחדדים…

מתחדד אצלי הרצון לחוש. פשוט ככה. להרגיש חיה, נושמת, עם תקווה, שיש טעם לבאות… טעם? אין כרגע. אז מה עושה?

מנסה לקדם את המטלות (בדיקת מבחנים מהסמסטר הקודם), כתיבת ויצירת גיליון נובמבר של המגזין שלי (שאשלח בקרוב למנויות, זה הזמן להירשם אם עדין לא נרשמת), ולשוטט בין אתרי אופנה, לחלום על פריטים ואולי גם לקנות.

אם כבר הספקת להכיר אותי, את יודעת שאני לא קונה בקלות. אני קונה לאט, אני בוחנת לעומק כל פריט, בטח ברכישה ברשת. אני חושבת על הצורך שלי בו, השתלבותו במלתחה שלי ובעיקר כמה הוא מרגש אותי. בתקופה כזו, שאני לא זוכה לצאת ולהסתובב בין החנויות, השיטוט בין האתרים הפך דומיננטי יותר ומספק יותר.

הפריטים האהובים עלי לרכישה און ליין

מודה שעדיין לא רכשתי, אבל יש כמה פריטים שנמצאים בסל שלי בכמה אתרים, ואני אשמח לשתף אותך:

נעליים של המותג הישראלי amriashoes מגפיים בעבודת יד מעור משובח, שאני מיד רוצה לשדך למערכת לבוש של שמלה נשית רכה או חצאית וג'קט.
חליפה של גופייה וחצאית מבד עשיר ובצבע ירוק עז של המעצבת המקומית sabima musayev, חליפה שקיימת גם בצהוב וגם בשחור, מושלמת לאירוע אביבי/קיצי, וגם יהיה מדליק לפצל ולשלב את כל אחד מהפריטים במערכת לבוש נוספת.
שמלת כותנה לבנה מלאת שיק של המותג הישראלי de-rococo, לעונת הסתיו עם עליונית ומגפון, וכמובן לאביב והקיץ שיבואו עלינו לטובה.
טופ אסימטרי שאני אוהבת במיוחד, של המותג הישראלי seestarz, אותו אשמח לשלב עם ג'ינס או עם חצאית, וכשיתקרר עוד קצת, לשים מעליו ג'קט.
מעיל טרנץ', של המותג helenatlv, אחד מהפריטים הקלאסיים שכל מלתחה צריכה – אני עוד מחפשת את האחד בשבילי, אולי מצאתי?

אשמח לקרא האם יש לך המלצה עבורי לרכישה און ליין? איזה פריט אהבת במיוחד?

שתהיה לכולנו בריאות טובה, ונחזור לעשייה מבורכת לצד רכישות מדויקות ומרגשות במיוחד!

ואם את רוצה יעוץ למיתוג אישי, מוזמנת לפנות אלי –

ביחד נדייק את המלתחה/נרכוש פריטים ייחודיים עבורך.

אורית

052-8853386

פוסטים שלא כדאי לפספס

Leave a Comment