איך לבחור את הבגד המתאים ביותר לאירוע משמח (כנס מחזור)?

יוני 27, 2021

איך להתכונן לפגישת מחזור?

כנס המחזור המיוחל שכבר נדחה פעם אחת בשל אילוצי נגיף הקורונה אמור להתקיים בעוד מספר ימים. מרגש ממש. בשבועות האחרונים אני חושבת על האווירה שתהיה ועל בחירת הבגד הראוי. אני אפילו מקבלת פניות מחברות שלמדו איתי בתיכון – לגבי יעוץ והכוונה באשר לבחירת הבגד המתאים ביותר לאירוע.

אז מה אני ממליצה?

כמה כללים בסיסיים : איך לבחור בגד מתאים לאירוע משמח?

קודם כל, בחרי בגד מתוך אינטואיציה פנימית, מה יפה בעיניך? איך היית רוצה להראות? אל תפסלי מתוך מחשבה על מבנה הגוף ומה ראוי/ נכון עבורך (עדיין).

בשלב השני, תמדדי! כן אין כמו למדוד, לראות את הבגד על הגוף, להרגיש את הבד, ולהסתכל על עצמך מבעד למראה. האם מחמיא לי? האם ככה אני רוצה להראות? האם האזורים היפים בעיני מוצגים באופן מחמיא? כאן המקום לחשוב על מבנה הגוף, לשים לב לפרופורציות וליצור הרמוניה בין חלקי הגוף השונים.

בשלב השלישי, צמצמי מבין חלופות – איזה בגד החמיא לי?

לאחר שבגד מחמיא: חשבי מה מעביר את המסר הנכון לאירוע הספציפי שאני הולכת אליו? כמה רשמית אני רוצה להראות, פחות רשמית, לבוש יפה אך קליל? לא מתאמץ? או דווקא ל'הפגיז' בלבוש שלא רואים בכל יום…

האם אני מרגישה עצמי בבגד? בנוח? האם מרגישה בתחפושת?

כשאני הולכת לאירוע אני לא רוצה להרגיש בתחפושת. זו לא המטרה בעיני. לא רוצה להיות סינדרלה לערב אחד. רוצה להיות אני, ב'הכי יפה ומרשים שלי'. לא פחות ולא יותר!

באירוע כמו כנס מחזור אפשר ללבוש לבן (מבלי לפחד מהכלה), אך כמובן אפשר לבחור בכל צבע אחר שאהוב עליך. בעיקר חשבי איך להביא את עצמך – הסגנון הייחודי לך ולאישיות שלך. הנראות החיצונית שלך (ושל כל אחת ואחד מאתנו) מדברת אותך עוד לפני שאת פותחת את הפה.

בפגישה כזו עולים רגשות של נוסטלגיה, יכולות לצוץ הזדמנויות עסקיות, חידוש חברויות מהעבר. בעיקר, אני רוצה להרגיש עצמי, ב'הכי יפה ומרשים שלי', לא ככה?

אספתי עבורך מספר מערכות לבוש שיכולות להתאים לכנס המחזור ולכל אירוע משמח אחר. לאחר שתלחצי על התמונה, תוכלי לשוטט באתר המותג ולהתרשם מהפריטים שמרגשים אותך. זו כל הכוונה, להתרגש!

כמו שאת כבר מכירה אותי, הפריטים המרגשים אותי ביותר הם חצאיות ושמלות. נשי ומחמיא.

אני ממליצה לא לפחד להזמין, למדוד ומקסימום להחזיר אם צריך, ואם את לא חובבות קנייה מקוונת, אפשר להתרשם מהמותג/המעצב ולהגיע לחנות או לסטודיו ולמדוד.

תהני, ואל תשכחי לספר לי מהם הפריטים שמרגשים אותך!

אני כאן למענה על שאלות, יעוץ סטיילינג במלתחה שלך או עזרה בקניות ממוקדות ומחמיאות, אל תהססי להתקשר אלי: אורית 052-8853386

חצאית דרמטית וטופ לבן, sabina musayev
שחורה קלאסית, מאוהבת בה NETA EFRATI
שמלת מקסי עם הדפס NETA EFRATI
חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא IMG_6593-683x1024.jpg
בגד שהוא סוכריה SHAHAR AVNET
Vienna Dress
אפשר גם שמלה בצבע נועז HELENA TLV
חצאית וטופ שיכולים לשמש ליום ולערב ZARA
תמונה 0 של שמלת מיני עם קפלים מZARA
לבן וייחודי ZARA

פוסטים שלא כדאי לפספס

Leave a Comment