רוצה לעצב בעצמך תכשיט ייחודי ואיכותי?

כששמעתי על הסטארט אפ הישראלי הייחודי הזה, הודות לשירה גנני המוכשרת בכנס של האחת והיחידה יונית צוק, ידעתי שאני צריכה להתנסות ואחר כך לרוץ ולספר.
מדובר באתר בבעלות ישראלית, julbox, המאפשר לכל אחד ואחת (ללא ניסיון קודם בעיצוב) ליצור לעצמו תכשיט ייחודי בעלות נמוכה יחסית ובאיכות מעולה.

נכנסתי לאתר והתנסיתי, שלחתי הודעה כשלא הבנתי, נעניתי מיד. לבסוף יצרתי את הביטוי האישי שלי לשרשרת "יהלום". רציתי ליצור שרשרת ארוכה שתתחבר עם עוד שרשראות באורכים מדורגים. זה שילוב שאני אוהבת במיוחד, בתמונות למטה שילבתי עם שרשרת היהלום של עדי שדה.

בשיחה עם מאיה, הבעלים של אתר הסטארט אפ היצירתי, נחשפתי לאישה יזמית עם אג'נדה מבורכת.
בשנתיים האחרונות מאיה מפתחת את העסק מרמת הרעיון ועד הקמת הממשקים, ביחד עם האיש שלה, יואב. שמחתי לשמוע שהייצור של התכשיטים נעשה בארץ.

לאחר לימודי עיצוב תכשיטים ב'שנקר', חשבה מאיה על הרעיון הייחודי, המאפשר ללקוח/ה הלא מיומנת בטכניקות העיצוב ליצור ולעצב בעצמה. התוצר הוא בעצם תכשיט המהווה ביטוי אישי ובעל מסר ייחודי עבור הלקוחה בין אם היא מעצבת עבור עצמה או כמתנה אישית ממנה. כל זה במחיר לא יקר באופן יחסי לשוק התכשיטים, ובאיכות מצוינת.

לדברי מאיה, הייצור ברשת מאפשר מהירות, שימוש בטכנולוגיות אוטומטיות ובמכונות חיתוך לייזר העוקבות אחר השרטוט של הלקוחה. לאחר מכן יש מגע אישי פיזי הכולל ליטוש ידני וכן הדבקות שונות של אבנים אשר נבחרו על ידי הלקוחה בתהליך העיצוב. התכשיטים עשויים מחומרים כגון פליז מצופה זהב או כסף, ציפוי מקרון איכותי ובנוסף קיימת אחריות על התכשיט.

מאיה מעידה שחשוב לה מאוד שהלקוח/ה תהיה גאה ביצירה שלה לכן יש הקפדה על שירות, מענה על כל בקשה או תלונה. כמו כן, חשוב להבין שיש עקומת למידה ובכל התנסות היכולת והשליטה של הלקוחה בעיצוב התכשיט עולה.

האתר מתעדכן כל הזמן בדגמים וחומרים חדשים ואנחנו יכולות להוסיף את הביטוי האישי שלנו בכל תכשיט (ממש ברגע זה עולים בראשי כמה רעיונות למתנות מוצלחות).

סטארט אפ נוסף לסיום – כל אחת שיצרה תכשיט יכולה להיות מוכרת של התכשיט בחנות אישית שפותחים לה באתר, ולקבל אחוזים ממכירתו. כנסו, התרשמו ותעצבו לעצמכן יצירה אישית ייחודית.

מה אתן אומרות? אשמח לקרוא אתכן בתגובות. אם נתקלתן באתרים ייחודיים נוספים מוזמנות לשתף אותי.

 

ג'ולבוקס
jolbox יצירת תכשיט בעצמי
ג'ולבוקס

 

 

23 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *