ערב סטיילינג ללקוחות – מיכל בגדי מעצבים בבנימינה

מוצאי שבת. בנימינה. ארגונים אחרונים בבוטיק של מיכל – תליית המסך, מיקום המקרן, בדיקה שהכל עובד והמצגת עולה, בחירת הפריטים להדגמות והנה … כבר מתחילות להגיע הבנות. התרגשות.
את מיכל הכרתי דרך חברה משותפת, אשר קישרה בינינו באהבה רבה. התוצאה של השידוך הייתה במוצאי שבת האחרון – הרצאת סטיילינג ללקוחות החנות, אשר לפי הופעתן מקפידות להתחדש ולהתעדכן בפריטי לבוש ייחודיים, ומלאות בשיק ויופי. פנימי וחיצוני.

ערב סטיילינג ללקוחות

ערב/בוקר ללקוחות זו הזדמנות נהדרת לאסוף לקוחות ותיקות ונאמנות, וכן להזמין לקוחות חדשות, ולהציע להן ערב ייחודי ומעשיר במיוחד בשבילן. במילים אחרות, פשוט לומר להן "תודה". 

חודשיים לפני ההרצאה נפגשנו מיכל ואני בבוטיק (הגעתי עם אמי שרכשה כמה פריטים מוצלחים במיוחד), וחשבנו ביחד על הזמן המתאים ביותר לקיומו של ערב חגיגי עבור הלקוחות. בהתאם לזה בניתי מצגת ייחודית לתקופה (קיץ) ולפי קהל היעד – נשים שיקיות, מודעות להופעתן, אמהות בעלות קריירה.

ערב סטיילינג ללקוחות

לאחר הרמת כוסית ונשנושים טעימים, שיתפה מיכל והודתה ללקוחותיה על שמונה שנות פעילות בחנות.
בהרצאה עצמה הדגשתי אני את החשיבות של מציאת סגנון אישי, היכולת להתלבש בהתאם למבנה הגוף הייחודי לי ובהתאם לאופי/סגנון החיים שלי. מבחינתי, היופי בבגדים ואביזרי הלבוש השונים הוא שהם כלי מצויין לפיסול הגוף, כמו גם להעברת מסר אישי.

ערב סטיילינג ללקוחות

בבוטיק של מיכל ניתן למצא מגוון פריטי לבוש ואביזרים (תיקים, תכשיטים ונעליים), שמרביתם מעוצבים ומיוצרים על ידי מעצבים מקומיים, בהם: אפרתה, דיקלה קדם, אסף פלג, פשוט ולבן. מדובר בחווייה איכותית וגאווה לאומית אמיתית. במלתחה הפרטית שלי, אני אוהבת לשלב בין פריטים ייחודיים של מעצבים ישראליים לבין פריטים של רשתות מסחריות אירופאיות. אני מוצאת שהשילוב מוסיף עניין וייחוד אשר מתיישב עם הסגנון האישי שלי.
החנות משופעת בטרנדים העונתיים (פריטים בהדפסי פסים, גווני פסטל, בגדים רחוקים מהגוף), לצד פריטים קלאסיים, מחמיאים ונשיים. היופי הוא שכל אחת יכולה לבחור משלל ההיצע מה מחמיא לה והולם את אישיותה.

ערב סטיילינג ללקוחות

השלל הפרטי שלי – שרשראות של עדי שדה, אותן ענדתי בהרצאה מעל שמלה נקייה שחורה, במדרג של אורכים נוסף על שרשרת יהלום קלאסית שקיבלתי מסבתי. לא יכולתי להתאפק, אז רכשתי.

הטיפ שלי אליכן: מצאו מספר שרשראות שאינן זהות ואינן מתוך סט מסודר, ושלבו אותן בדרוג אורכים. הן יכולות להיות כולן בצבע אחיד/מתכת זהה עם תליונים שונים, או עשויות מתכות שונות ומגוונות. המראה המתקבל מעניין ומוסיף מעל חולצה/שימלה במפתח סגור וכן במחשוף וי נדיב.
הוספת פריט שלישי כגון: שרשרת, צמיד, צעיף, וסט, עליונית – לחלקי הלבוש הבסיסיים, תהפוך את מערכת הלבוש שלכן לשלמה והרמונית. במילה אחת "מתוקתקת".

ערב סטיילינג ללקוחות

ואם אתן בעלות חנות בגדים, או לקוחות של חנויות בגדים עצמאיות המחזיקות בפריטים איכותיים ושווים במיוחד – אנא צרו עמי קשר ואולי ניפגש בערב הלקוחות הבא.
אשמח לקרא אתכן, ממש כאן למטה בתגובות, וכמובן אשמח לשיתופים בעל פה ומעל גלי האינטרנט.
אורית 052-8853386

 

20 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *