סיבוב קניות עם טלי

אוגוסט 19, 2015

לאחרונה יצאתי לסיבוב קניות אישי עם לקוחה.

טלי יחיה היא לא רק לקוחה. את טלי אני מכירה ברמה האישית כבר עשור, והשנה הצטלבו דרכינו גם ברמה המקצועית. כיום היא מעצבת גרפית, אשר בין היתר עיצבה את הלוגו שלי, ובנוסף מהווה מקור השראה וידע לנשים יזמיות עסקיות, באתר האינטרנט שבבעלותה www.createit.co.il.

אני ממליצה בחום לכל בעלת עסק/עסק בהתהוות לבקר בו, להתרשם מהכלים שבו ולהשתמש בידע ובחומרים המועילים אשר היא מעלה.

אז טלי, בחורה גבוהה ומרשימה, בעלת אישיות קסומה…פנתה אלי כשהיא לקראת צילומי תדמית לקידום וחידוש המותג שלה. היא הזמינה אותי כדי שאעזור לה להתחדש ולמצא את הפריטים המחמיאים לה ביותר, אשר ישרתו אותה בדרך לכיבוש פיסגה נוספת.

חשוב לכל אחת מאיתנו להבין, הבגדים שאנו לובשות מעבירים מסר לסביבה. בעלת עסק, כמו גם כל עובדת בין אם שכירה או עצמאית, יכולה וצריכה לשדר בלבוש שלה: אני בעלת נוכחות, יש לי מה להציע, אני מקצועית ואני שמה לב לפרטים הגדולים כמו גם הקטנים.

בנוסף, ולא פחות חשוב, הבגדים שאנו לובשות מעניקים לנו ביטחון בנוכחות ובנראות שלנו. הבגדים שלנו יכולים לעזור לנו להיות במקום בולט ומזמין הן פיסית והן נפשית. ברגע הזה, בו אנו נוכחות בביטחון, הסביבה רוצה לפגוש בנו ולראות מה יש לנו להציע.

את טלי פגשתי ב'גרנד קניון' בבירת הנגב, באר שבע. היעד היה חנויות רשתיות המציעות סחורה טובה ומעודכנת במחירים נוחים. התחלנו מול המראה במיפוי מבנה הגוף של טלי ובחינת הצבעים הדומיננטיים בה, זאת כדי למקד את החיפוש לפריטי לבוש מחמיאים מבחינת דוגמא, צבעים וסוג הבד. המשכנו במדידות רבות, זהו לב לבו של העניין. הסוד הגדול הוא לא להתיאש. טלי מדדה מעל שישה זוגות מכנסי ג'ינס, עד שנמצא האחד שעונה על ההגדרה "מוצלח מאוד". את מספר החולצות שמדדה לא ספרתי, הן היו רבות. בכל משך הזמן בו בילינו בחדרי המדידה לא הפסקתי 'להזרים' אל טלי פריטי לבוש שונים ומגוונים, עד שהיינו שבעות רצון מהדוגמא, הצבעים ואיכות הבד.

טלי חשפה בפני שלא הייתה בוחרת למדוד את כל הפריטים שהצעתי לה: "פשוט לא הייתי רואה שהם מתאימים לי", והוסיפה: "את סגורה על הצהוב?". לבסוף, טלי היא זו שאישרה כל פריט ופריט, ואין לי ספק שכל אחד מהם תואם ומבליט את אישיותה. שמחתי שהצלחנו למצוא הרבה פריטים מחמיאים, נוחים ובעלי שיק, ומהם לבנות מערכות לבוש מלאות שיוצרות מראה שלם.

בקניית פריטי לבוש, אני ממליצה לכן לא להסתפק במכנסיים וחולצה. רצוי למצא גם את האביזרים שישלימו את ההופעה (בין אם קיימים בארון הפרטי שלנו ובין אם נדרש לרכוש אותם בחנות), כגון: וסט, ג'קט, מגוון תכשיטים, נעליים ותיק. כל פריט צריך לדעת את מקומו בתוך מערכת הלבוש המלאה, זאת על מנת שלא ישאר מונח בארון ללא שימוש. כמו כן, בחיבור בין אוסף פריטים למערכת לבוש מלאה, אנו יוצרות את האמירה האישית והייחודית שלנו.

היה יום פורה מאוד. הצלחנו לעמוד ביעד של זמן (שלוש שעות של סחרחורת). אמנם ללא מים ומזון, אולם עם תוצרים רבים, בהם: חולצות, שרשראות, וסט, ג'ינס, נעליים ושמלה אחת יפהפיה.

הייתה לי חוויה קסומה, מלאת אדרנלין וסיפוק.

את חוויית הקנייה מנקודת מבטה של טלי תוכלו לקרא בפוסט החדש באתר שלה, בקישור:  http://www.createit.co.il/?p=4153, וכמובן להתרשם מהתמונות בהן היא לובשת את הבגדים הססגוניים.

מזו שאוהבת להלביש.

2

3

4

5

a3ef483739534f724e979f4df286e4c3

פוסטים שלא כדאי לפספס

1 Comment

יונית אוגוסט 21, 2015 at 1:56 am

איזה יופי של סטייל, ובלוג (;

Reply

Leave a Comment

שלחי לי הודעה בואטסאפ whatsapp