הבחורה והרגליים

אוגוסט 16, 2015

ביום השלישי של החופשה הפריזאית שלנו, ירדנו מיכל ואני מחדרינו במלון אל הרחוב הציורי לשם צילומים לפוסט האופנתי, זה שראיתי בעיני רוחי עוד בעודי רוקמת את הנסיעה המיוחלת.

מיכל שיתפה פעולה, היא הבינה שאין ביכולתה להתנגד לדבר, שהרי מתחילת הנסיעה (עוד בשדה התעופה) אני והמצלמה שלי היינו בלתי נפרדות.

בחרנו את מערכת הלבוש ערב קודם לכן, היה לי ברור שמיכל לובשת חצאית/שמלה קצרה וחושפת רגליים. האמת שלאורך השהות שלנו בפריז (פרט לטיסות) זו הייתה התלבושת האולטימטיבית… גם כי זה לגמרה יפה ומחמיא לה, וגם כי חם! מילא חם ברחוב, אבל גם בחנויות ובמטרו חם, פשוט כי אין מזגנים.

אחד העקרונות המובילים אותי בסגנון/סטיילינג של אישה הוא להבליט את מה שהיא אוהבת ומחמיא בה, במקום לבזבז את הזמן והאנרגיות על טשטוש וכיסוי מה שפחות.

אצל מיכל זה כל כך ברור, זוג רגליים כזה לא מחביאים. היא 'עלתה' על חצאית ג'ינס קצרה ומחמיאה, גופיה כסופה/אפורה מכותנה, נעלי עקב ושרשרת ארוכה.

לשם יצירת מערכת לבוש מחמיאה, כזו שיכולה להתאים לכל יום סידורים ופגישות עבודה, בחרתי להעלות את מיכל על עקבים.

חשוב להבין וליישם- עקבים (גם המינימליים ביותר) מוסיפים אורך לרגליים, משפרים את תחושת הביטחון שלנו ותורמים להחזקת הגוף בצורה איצילית יותר. במקרה הנוכחי, נעלי העקב של 'נטורלייזר' הן גם יפות וגם נוחות. כך או כך, ניתן לשלב את מערכת הלבוש הזו גם עם נעליים שטוחות, בין אם פתוחות (סנדל קייצי) או סגורות (סניקרס/מוקסינים אופנתיים).

מערכת הלבוש לא הייתה שלמה ללא התוספת של השרשרת הארוכה בעלת הנוכחות, העשויה משילוב של מתכת ועור. מדובר באביזר משלים אשר מוסיף למערכת הלבוש שלנו מכל הבחינות הרצויות:

שרשרת ארוכה יוצרת מפתח מחמיא בבית החזה, ותורמת לאשליית אורך באיזור הצוואר.

השרשרת כפריט אופנתי מוסיפה עניין, תחכום וייחודיות להופעה שלנו.

בחיבור מוקפד בין פריטי הלבוש השונים, אנו יוצרות 'תלבושת' שהיא רק שלנו. תלבושת אשר מייצגת את סגנוננו האישי, ובכך מבדילה אותנו מכל קטלוג או אישה אחרת ברחוב.

בשערה של מיכל הוספתי גלי בייביליס פתוחים, המוסיפים נפח עדין לפניה ותנועה מרעננת לשיערה.

היה לי כיף. מקווה שגם לדוגמנית שלי…

זו שאוהבת להלביש.

DSC_5592

DSC_5569

DSC_5661

DSC_5662

חצאית וגופייה: Zara | שרשרת ארוכה: בוטיק רוניה | משקפיים: Prada
נעלי עקב: Naturalizer | תיק: Coach

 

The girl and the legs

On the third day of our Parisian vacation, we went out to the beautiful street to take some pictures for my fashion blog. It was my fantasy since I was planning this trip.

Michal worked with me as she realized that she could not object, for my initial plan was for the camera and me to be inseparable.

We chose an ensemble the night before, and it was clear that Michal is going to wear a leg revealing skirt / short dress. The truth be told, This was the ultimate outfit throughout our stay in Paris (except for flights). firstly because it’s so pretty and flatters her, and also because it was so hot in Paris! Not only in the outdoors, in the street, but also inside the shops and metro, because there are simply no air conditioners.

One of the guiding principles I believe in styling, is to emphasize what the features you love and you feel are when you look at  yourself, Instead of wasting time and energy on trying to bluer and cover the features you like less.

In Michal’s case it is so obvious, a pair of legs like hers you do not hide. She put on a short denim skirt & a Silver Cotton tank top , a pair of heels and a long necklace. we create the most flattering outfit that can adapt to any arrangements day or business meetings.

It is important to understand and implement, heels (even the most minimal) add length, enhance our sense of security and contribute to the maintenance of the body.

To complete the outfit we put on a long necklace.This is a complementary accessory that adds in every way you want:

A long chain contributes to length and focuses attention on the open neck.

The necklace as a  fashion item adds interest, sophistication and uniqueness to our appearance.

With precise connection between the various clothing items, we will create an ensemble which is only ours, represents our personal style, and differentiates us from a catalog or another woman on the street.

I added some waves in Michal's hair to bring more volume and movement.

I had fun. Hope my model enjoyed as well … from the one who loves to dress you up.

פוסטים שלא כדאי לפספס

1 Comment

טל ברייר בן מוחה אוגוסט 21, 2015 at 1:58 pm

וזה מה שקורה כשיופי פוגש סטייל וכישרון נדיר.

Reply

Leave a Comment