איך לשלב תחרה בתלבושת יומיומית?

תחרה בבוקר? כן, ממש כמו פייטים, בדים בוהקים וקטיפה – כל הבדים שנחשבו בעבר כ'עשירים' ולכן מתאימים רק ללבישה לבילוי לילי או אירוע מכובד, נמצאים מתאימים ללבישה בשעות היום, במערכת לבוש קלילה ויומיומית.
הכיצד?
כמו כל דבר בסטיילינג (סגנון), הכל טמון בשילוב בין הפריטים המרכיבים את מערכת הבוש.
השילוב המועדף עלי, ל'הקללה' של בדים 'עשירים' כאלה, הוא עם פריטים הנחשבים בסיסיים ויומיומיים כגון נעלי סניקרס (או נעליים שטוחות אחרות) וג'קט לא מחוייט (עור, בומבר, ג'ינס).

מערכת הלבוש המצולמת בפוסט הנוכחי מורכבת משמלה עליונה מתחרה בצבע ירוק בקבוק ושמלה תחתית בצבע זהה. שתיהן מסוף העונה האחרונה של 'זארה' במחיר מעולה למערכת לבוש קלאסית שתלווה אותי באביב בקיץ ובסתיו.
שמלת התחרה הייתה תלויה על הקולב בפני עצמה, וכשבחנתי אותה באהדה הבנתי שאצטרך למצוא לה שמלת תחתית מתאימה על מנת ללבוש אותה. היה חשוב לי למצוא את הפריט המשלים (שמלת בסיס צמודה בצבע תואם) על מנת שהקנייה תוגדר מוצלחת, כזו שאכן תשמש אותי ולא תישכח בארון.

זה הטיפ שלי אליכן – על מנת לייצר קנייה יעילה – תמיד תשלימו בראשכן את מערכת הלבוש הכוללת שתלווה את הפריט הנחשק.

שילבתי עם שמלת התחרה הירוקה את הסניקרס הלבנות החדשות שלי, אשר מציגות את הטרנד הנוכחי של נעלי סניקרס "מקושטות". ניתן למצוא מגוון של עיטורים כגון פצ'ים, רקמות ודוגמאות ייחודיות "גזורות" בעור עצמו. על היתרונות של נעלי הסניקרס, טרנד הנוחות שלשמחתי נשאר איתנו גם בעונות הבאות – כתבתי לא אחת, מוזמנות להציץ.

אם יצא לכן לקרוא אותי, אז כבר הבנתן את חיבתי העמוקה לשמלות, אני מוצאת שמדובר בפריט הנשי והמחמיא ביותר. תוכלו לחזור ולהיזכר בפוסטים על השמלה השחורה הקטנה שלי, שמלת קפלים וכתפיים חשופותשמלה ארוכה לאביב מדברישמלה לבנה חגיגית.

לשמלה ארוכה מספר יתרונות:

  • שמלה ארוכה מלבישה את הגוף, מכף רגל ועד ראש, פותרת את הצורך לחבר בין שני חלקי לבוש.
  • כאשר השמלה באותו הצבע /הדפס מלמעלה ועד למטה- היא מאוד מאריכה את הגוף, ומתאימה לכל גובה. כן, גם למי שמחשיבה עצמה נמוכה ומעידה על עצמה ש"אסור לה ללכת עם שמלה/חצאית מעבר לאורך הברכיים").
  • שמלה ארוכה היא ורסטילית – מתאימה למראה יומיומי כמו גם לבילוי ערב אביבי, בשינוי נעליים ותיק.
  • ניתן ללבוש שמלה ארוכה בכמה עונות, ותוספת ג'קט ג'ינס/עור/פרווה – יתקבלו בברכה בלילה קריר.
  • המראה של שמלה ארוכה הוא שיקי, מתוחכם ותמיד אופנתי.

תודה שקראתן, כמו תמיד אשמח לקרוא אתכן בתגובות. כתבו האם אתן אוהבות שמלות ארוכות? אילו שילובים מעניינים יצרתן לאחרונה? 


שמלת תחרה וסניקרס


שמלת תחרה וסניקרס

שמלה: Zara, ג'קט (דמוי)פרווה לבן: Forever 21, נעלי סניקרס: Adidas, צילום: יוגב וענונו

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *